Carlyn Pukk TV10 olümpiastardil

Meie kooli 5.klassi õpilane Carlyn Pukk esindas kooli TV10 olümpiastardi 45.võistlushooaja II etapil. Kõigepealt toimusid maakondlikud eelvõistlused, kus Carlyn võitis nooremate tüdrukute vanuseklassis kaks esikohta - kõrgushüppes 1.26ga ja 60 meetri tõkkejooksus 9,6 sekundiga. Mõlemad tulemused olid nii head, et Carlyn tagas nendega pääsu finaaletapile, mis toimus 31.jaanuaril Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis.

60 meetri tõkkejooksus tegi finaaletapil kaasa 59 võistlejat, kes olid maakondlikel etappidel omale taganud osalemise õiguse. Eeljooksudest pääses Carlyn ka A finaali, kus joosti kohtadele 1-7. Finaaljooks õnnestus tal suurepäraselt - tulemusega 10,03 sekundit tuli Carlyn kolmandaks!

TV10 olümpiastarti on suurim kergejõustiku võistlussari Eestis 14.aastastele ja noorematele lastele. Sauga Põhikooli õpilased ei ole varem finaaletapil autasustamisele pääsenud.