Spordivõistluste tulemused

Tulemused krossiteatejooksudes, pendelteatejooksus ja orienteerumises

30.septembril toimusid Jõulumäel Pärnu maakoolide meistrivõistlused krossiteatejooksudes ja pendelteatejooksus. Kokku osales nendel võistlustel 383 maakonna õpilast.

Võistlused algasid pendelteatejooksuga, kus Sauga Põhikooli võistkond saavutas tubli kolmanda koha. Seejuures juhtisid meie noored välejalad suurema osa jooksust, kuid teatepulga kaotamine jooksu lõppfaasis kukutas nad kolmandale kohale. Võistkonnas jooksid Mattis Raadik, Kaspar Reimann, Loore Jenny Loodla, Marianne Tornijainen, Kauri Auväärt, Kevin Reimann, Pilleriin Türnpu, Carlyn Pukk, Tauri Savi, Hardo Kääni, Õnne Raadik, Kaili Hansen, Kristofer Kuura, Kevin Leet, Tiina Tali, Annike Raadik.

Seejärel võisteldi krossiteatejooksudes, kus igas võistkonnas jooksis 3 õpilast. 4-5 klasside poiste 3x500 meetri teatejooksus saavutas meie võistkond koosseisus Henri Pärn, Kevin Reimann, Kauri Auväärt kolmanda koha ajaga 5.32,6. Selles vanuseklassis osales kokku 15 võistkonda.

8-9.klasside poiste 3x1000 meetri teatejooksus saavutas meie võistkond samuti kolmanda koha ajaga 10.10,8. Võistkonnas jooksid Kristofer Kuura, Kevin Leet ja Herman Pärn. Kokku osales 13 võistkonda.

1.oktoobril toimusid Pärnu rannapargis aga maakoolide meistrivõistlused orienteerumises.  8-9.klassi poiste arvestuses tuli maakoolide meistriks Sauga Põhikooli 8.klassi õpilane Herman Pärn!