Õpetajate päev möödus lõbusalt

Õpetajate päev algas traditsiooniliselt saalis, kus õpetajad andsid õpilastele üle oma nimesildid. Töökohustused üle võetud, suundusid noored õpetajad klassidesse proovima, kuidas tunniandmisega toime tullakse. Direktor Mark-Sander ja õppealajuhataja Marilin leidsid uue ameti kõrvalt aega ja põikasid sisse ka õpetajate tuppa, et läbi viia lõbus mälumäng Kahoot. Kõige paremini teadis põnevaid fakte meie õpetajate kohta võistkond Muhkel. Auhinnaks said võitjad võimaluse esitada võidutants, seegi tuli neil välja suurepäraselt. Meeleoluka koolipäeva lõpus paluti õpetajad saali väikesele tänukontserdile, kus laulude ja luulekavaga esinesid õpetajate Merikese, Tiina ja Marika õpilased. Täname kõiki, kes õpetajate päeva kordaminekule kaasa aitasid!

Rohkem pilte SIIN.