Õues mängimise nädal

Eelmisel nädalal (03.02 - 07.02.2020) otsustasid Sauga kooli õpilasesinduse liikmed, et on aeg üheks väikseks värske õhu pausiks ning korraldasid “Õues mängimise nädala”. Selleks, et õues sooja hoida, mõeldi välja neli erinevat mängu, kus oma koolis õpitut proovile panna. Matemaatika punktis uuriti, kas korratabel ja arvutamine tulevad hästi välja, lisaks tuli õige vastuse korral ka natuke joosta. Teises punktis harjutati inglise keelseid sõnu. Esimene klass harjutas sõnu eesti keeles. Õpilastel tuli kilekotis hüpata ning seejärel tähestikus tähe taha sõna kirjutada. Suure jooksmise ja hüppamise vahepalaks oli välja mõeldud tore kunstiline projekt. Õpilased said looduses leiduvatest esemetest enda lemmikut õpetajat kujutada. Pildid tulid väga lahedad. Viimasena said kõik täpsust harjutada ning disc-golfis enda meeskonnale punkte koguda. Hoolimata jahedast ilmast, olid kõik õpilased pisikese värske õhu pausiga rahul.

Rohkem pilte SIIN.