Öö koolis 2020

Neljapäeval, 30. jaanuaril toimus Sauga koolis traditsiooniks saanud üritus “Öö koolis”. Kauaoodatud üritust alustati erinevate töötubadega. Sellel aastal tehti töötoad poistele ja tüdrukutele eraldi. Nimelt toimus Sauga Avatud Noortekeskuses samal päeval poiste päev, kuhu kõik meie kooli poisid olid kutsutud. Noortekeskuses õpetas Marek Sild, kuidas teha süüa, vesteldi Helar Petersoniga ning Vladimir Sillaste õpetas poistele enesekaitset. 

Tüdrukud aga veetsid aega koolimajas, neile oli ette valmistatud neli erinevat töötuba. Kõigepealt aitas õpetaja Rena Ridalaan õpilastel teha ja proovida erinevaid tervislikke smuutisid. Seejärel õpetas 7. klassi õpilane Carol-Liina Lepik tüdrukutele jalgpalli, teda abistasid ka Liisi Hunt ja 8. klassi õpilane Kerli Piirsalu. 9. klassi tüdrukud Carlyn Pukk ja Hannabell Žukov aitasid õpilastel valmistada maitsvaid kaerahelbeküpsiseid ning Ilana Simane valmistas tüdrukutega projektiplakateid. Kuna Sauga kooli külastavad maikuus projektikülalised välismaalt, siis tehti plakateid just selle tarbeks. 

Õhtul veedeti koolis koos mõnusalt aega, mängiti lauatennist, lauldi, tantsiti ning õpiti üksteist paremini tundma. Peale selle toimus saalis ka väike mõnus koosviibimine ja filmi vaatamine. 

Kõigil oli tore päev !

Pilte näeb SIIT ja SIIT.