Emakeelenädal

Kooli traditsiooniline emakeelenädal toimus 12.-16. märtsini. Toimekasse nädalasse mahtusid nii ilukirjakonkurss, mälumäng, kõnekäändude joonistamine kui ka kõnevõistlus.

Kõige kaunima käekirja konkursi võitjateks valiti Kreteliis Kajamäe, Reiko Lilletai, Lorete-Maria Sireneva ja Aron Kivilo (1. kl), Liis Talving ja Stig Airon Jaakson (2. kl), Alex Novikov ja Grete Tiitus (3. kl), Marcus Pürg ning Alondra-Marita Rahnel (4. kl), Carol-Liina Leppik ja Antonio Rand (5. kl), Pilleriin Türnpu ja Kevin Reimann (6. kl), Carlyn Pukk ning Anders Vugt (7. kl), Emily Melissa Pilv ja Kristo Treit (8. kl), Risto ja Laura Peet (9. kl).

Emakeelepäevale pühendatud mälumängus saavutas esikoha võistkond Kõnekaart, kuhu kuulusid Jan Gerrit Petrov, Hanna-Liisa Hein, Kevin Reimann, Hannabell žukov, Eliisa Sein ja Risto Peet.

Kõnekäändude joonistamise konkursil olid parimad Martha Hiiesalu (4. kl), Paula Keskküla (5. kl), Mark-Sander Ardel (6. kl), Carlyn Pukk (7. kl), Kaili Hansen (8. kl) ja Emily-Sofia Merivälja (9. kl).

8.-9. klasside kõnevõistluse võitjaks kuulutati Evelina Gorjatševa (8. kl), publiku lemmiku tiitli sai Emily-Sofia Merivälja (9. kl).    

Palju õnne kõikidele võitjatele!

Marika Hoolma 
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja