Lahkuse päev Koplihobu tallis 2020

13. novembril tähistatakse maailmas lahkuse päeva(kindness day). Häid tegusid on uskumatult lihtne teha, head ei mõõdeta rahas, isegi võõra inimese lahke naeratus on juba võimeline imesid tegema. 4. klassi õpilased teevad head mitte ainult sel päeval, vaid teevad seda iga päev: nad aitavad oma pere, hoolitsevad oma lemmikloomade eest, kastavad taimi, teevad lindude söögimaju ja palju muud.

Täna külastasime hobuseid Koplihobu Tallis. Sealsed imeilusad loomad vajavad loomulikult ka palju hoolt ning nende eest me täna hoolitsemas käisimegi. Aitasime pererahval tallid ära puhastada, tõime heina sisse, sorteerisime loomadele toitu, puhastasime hobustega jalutamise koha ning pesime ja söötsime neid. Õpilased said loomadega suhtlemisest suurt rõõmu, hindasid kõrgelt töötajate rasket tööd ja sooviksid ka edaspidi tagasi minna, et neid abistada. Suurt rõõmu tegid talliomaniku Anne Savina tänusõnad ja õpilaste soov ikka ja jälle tagasi minna. Hea tegemiseks ei pea keegi ootama kindlat päeva, tehke seda iga päev, nagu meie.

Karolina Toomsalu
4. klassi klassijuhataja