Matemaatika õppelaager

19.-20. oktoobril toimus Kilingi-Nõmme gümnaasiumis Pärnumaa matemaatikute õppelaager, kus osalesid meie kooli õpilased Asso Meri (8. klass) ja Marilin Aak (9. klass). Esimesel päeval oli laagri avamine ja Kilingi-Nõmme gümnaasiumiga tutvumine. Peale lõunasööki jagati kõik kahte gruppi ning toimusid koolitused. Teemadeks olid “Kuldlõige ja Magnetite valmistamine.” Hiljem toimusid tegevused õues, kus mängiti maastikumängu. Peale õhtusööki toimusid rühmatööd, kus tuli valmistada ajalehtedest ja teibist majake, kuhu iga rühma liikmed pidid ära mahtuma. Päeva lõpetas tore seltskondlik õhtu.

Teist päeva alustati hommikusöögiga ja seejärel toimusid viimased koolitused. Laagrilised jagati kahte rühma, üks alustas droonide programmerimisega, mis lõpuks lennutati läbi erinevatel kõrgustel rõngaste. Teine rühm tegutses samal ajal õues, kus harjutati vibulaskmist. Seal tuli tagada kas märklauda või kitse. Laagri lõpetas õpetajate ja õpilaste autasustamine.