Osalemine töö- ja karjäärimessil

Sauga kooli 8.-9.klassi õpilased osalesid 4.aprillil Pärnu kontserdimajas toimunud töö- ja karjäärimessil. Töö- ja karjäärimess oli pühendatud nii vanematele, kui ka noorematele inimestele.Noortele olid 3.korrusel Eesti kutsekoolid, ülikoolid, Pärnu gümnaasiumid ja mõned õpilasorganisatsiooni. Täiskasvanutele olid 2.korrusel erinevad tööpakkujad. Kohal oli ka veretalitus, kus täiskasvanutel oli võimalik verd loovutada.

Meeldis kõige rohkem see, et noortele oli pakutud erinevaist paigust koole, kuhu saab edasi õppima minna, samuti ei puudunud ka Rajaleidja keskus ja Noorte tugila, mis innustavad noori õppima ja karjääri tegema. Õpiastele tehti ka mõnusaid viktoriine ja mõistatusi, mille eest nad said auhindu.

Tore oli!

Joanna-Maria Vahenõmm