Pärnu maakoolide meistrivõistlused murdmaajooksus

Reedel, 3.mail toimusid Jõulumäel Pärnu maakoolide meistrivõistlused murdmaajooksus. Sauga Põhikooli õpilased võitsid nendel võistlustel kolm medalit: ühe kuldmedali, ühe hõbemedali ja ühe pronksmedali. Lisaks saavutati mitmeid kohti kümne parema hulgas.

1-3 klasside tüdrukud läbisid 300 meetrit ning kokku oli jooksma tulnud 39 võistlejat. Meie edukaim oli teise klassi õpilane Lorete-Maria Sireneva, kes tihedas konkurentsis saavutas 11.koha. Sama vanuseklassi poiste 300 meetri jooksu stardis oli 41 võistlejat ja meie kõige edukam oli esimese klassi õpilane Kenert Meiner, kes saavutas 12.koha.

4-5 klasside tüdrukud läbisid nendel võistlustel 500 meetrit. Jooksmas oli 37 tüdrukut. Neljandas klassis õppiv Eliise Ellik saavutas neljanda koha, kaotades kolmandale kohale vaid 0,9 sekundiga. Väga tubli jooksu tegi ka viienda klassi õpilane Johanna Türnpu, kes tuli 7.kohale. 4-5 klasside poiste 500 meetri jooksus tuli Kristjan Turba 7.kohale. Kokku osales siin koguni 46 võistlejat.

6-7 klasside tüdrukud jooksid samuti 500 meetrit ning ülekaaluka esikoha saavutas Pilleriin Türnpu, kes edestas lähimat konkurenti koguni 6 sekundiga. Kokku osales siin 33 võistlejat. 6-7 klasside poisid jooksid juba 1000 meetrit ja Mark-Sander Ardel saavutas siin suurepärase teise koha. Esikümnesse jooksis end ka Kevin Reimann, kes tuli 9.kohale. Osalejaid oli siin kokku 34.

Kolmanda medali võitis meile 8-9 klasside tüdrukute 500 meetri jooksus Kaili Hansen, kes saavutas kolmanda koha. 8-9 klasside poiste 1000 meetri jooksus tuli Anders Vugt 7.kohale.