Toimunud Erasmus+ projektinädalast Eestis  (05.03-11.03)

Sel kuul võõrustasime Erasmus+ projekti ’’Managing schools’ environmental impacts’’ (,,Toimetulek koolile avalduvate keskkonnamõjudega'') raames projektipartnereid Hispaaniast, Saksamaalt ja Taanist. Kokku oli meil külas 28 külalist. Ühtlasi oli see ka viimane kohtumine selle projekti raames, kus kaasa reisisid õpilased. Selle õppeaasta lõpus on projekti ametlik lõpp.

Nädala jooksul (05.03 – 11.03) külastasime erinevaid loodus- ja teaduskeskuseid. Sealhulgas AHHAA keskust, Pernova loodusmaja, Tartu loodusmaja, Tallinna Energiaavastuskeskust ja Carl Robert Jacobsoni talumuuseumi. Samuti said külalised tutvuda Tallinna vanalinnaga ning näha meie kaunist puutumata loodust. Lisaks õppekäikudele tutvustasime ka oma kooli. Õpilastel ja õpetajatel oli võimalik tutvuda meie koolikorraldusega.

Sauga Põhikooli tublid õpilased juhendasid külalisi koolimajas, käisid kaasas õppekäikudel ja võõrustasid külalisõpilasi ka kodudes.

Oli meeleolukas nädal, mille lõpetas pidulik kontsert ja õhtusöök Kiviaidas.

Projekti rahastab Erasmus+.