TV10 Olümpiastarti teine Pärnumaa eelvõistlus

Teisipäeval, 14.jaanuaril toimus Pärnu Spordikooli kergejõustikuhallis legendaarse võistlussarja TV10 Olümpiastarti teine Pärnumaa eelvõistlus. Pika ajalooga võistlussarjal on käsil 49.hooaeg. 

Teisel etapil olid kavas tehnilised alad – tõkkejooks ja teivashüpe. Sauga Põhikooli õpilastest võistlesid kõige edukamalt Eliise Ellik ja Johanna Türnpu. Mõlemad tüdrukud võistlesid vanemas vanuseklassis. 5.klassis õppiv Eliise püstitas teivashüppes uue isikliku rekordi 2.20 ning saavutas sellega teise koha. Väga vähe jäi puudu ka esikohast, sest ta ületas alavõidu saanud konkurendiga sama kõrguse, lihtsalt Eliise sai sellest kõrgusest jagu kolmandal katsel ja konkurent teisel katsel. Tähelepanuväärseks teeb tulemuse aga see, et sellega täitis Eliise TV10 Olümpiastardi finaaletapi normatiivi ja saab nüüd 25. jaanuaril Tallinnasse selle ala Eesti parimate vastu võistlema minna. 

6.klassi õpilane Johanna Türnpu tegi kaasa 60 meetri tõkkejooksus. Eeljooksudes näitas ta paremuselt kolmandat aega 11,95. Sellega pääses ta finaaljooksu. Finaalis parandas ta oma tulemust ja ajaga 11,76 saavutas tubli kolmanda koha.