7. klassi õpilased osalesid ägedal küberpäeval TalTech IT Kolledžis 22. mai Merlin Kajalainen

17. mail osalesid 7. klassi õpilased Lenna Senjavin, Kati-Riin Lindla ja Loore Mai Pruul ägedal küberpäeval TalTech IT Kolledžis, neid saatis informaatikaõpetaja Merlin Kajalainen.

Päeva alguses tutvustati õppimisvõimalusi IT Kolledžis, õpilased said kaasa teha erinevaid mänge ja teste, et täpsemini aru saada, milline eriala neile paremini sobib.

Pärast lõunasööki toimus küberturvalisuse võistlus “Kes on parim talentide tiim?”, kus taaskord said õpilased lahendada erinevaid küberturvalisusega seotud ülesandeid. Õpetajatele toimus samal ajal arutelu õppijate IT oskuste ja võimaluste üle nende parendamiseks. Lisaks saime tutvuda ka kaugjuhitavate robotitega, millega õpilased said hiljem omavahel võistelda.

Päev lõppes IT Kolledži sünnipäeva tähistamisega, sõime muffineid, kuulasime paneelarutelu, kus oli taaskord teemaks küberturvalisus ja sellel erialal töötamise võimalused.

Õpilased ja õpetaja jäid päevaga väga rahule. Oli huvitav ja inspireeriv!

Õpilased ja õpetaja jäid päevaga väga rahule. Oli huvitav ja inspireeriv!