Õpilasesindus seikles lumises metsas, tuues kooli jõulurõõmu 04. detsember Margit Lott

Talv on saabunud küllusliku lumekattega, õues on maagiliselt ilus. Õpilasesindus otsustas teha midagi erilist - tuua kooli ehtne jõulupuu otse RMK metsast. Teekond metsa oli küll väljakutseid pakkuv, kuid õpilasesinduse liikmed olid täis entusiasmi ja valmis talviseks seikluseks.

Üheskoos naerdi, tegutseti meeskonnana ning lõpuks leiti unistuste kuusepuu. Koos tassiti see metsast välja, tuues kooli mitte ainult kaunis jõulupuu, vaid ka rõõmu ja ühtsusetunde.

Kuigi varasemalt oli plaan paika pandud, kuidas kuusepuu kooli transportida, siis juhtus nii, et lumi oli liiga paks ning väike bussi ja käruga kuuse järgi sõita ei õnnestunud. Õnneks on koolil ületee abivalmid naabrid, kes pikemalt mõtlemata traktori mootori mürisema panid ja meile appi tõttasid. Suur, suur tänu Tatoli AS abilistele, tänu Teile oli noorte päev täiuslik ja jõulupuu jõudis õnnelikult kooli.

Maani kummardus õpilasesindusele: Erleen Pärn, Loore-Lee Valgepea, Markus Kask, Mirell Müller, Lisandra Aniste, Loore Tekko, Mirabel Chrystelle Jaakson, Sandra Sünt, Loore Mai Pruul, Marin Tiits, Emily Randlo, Eliise Ellik, Ranno Peet, Richard Müller ning meie väikesed pesamunad – Nora Tomson, Mariite-Marleen Siitam ja Noora Järvekülg.

Need noored on tõelised tegutsejad, kes julgevad väljakutsetega silmitsi seista. Nende innukus ja sihikindlus on nakatav, inspireerides teisi kaasa lööma ja panustama ühiste eesmärkide saavutamisse. Õpilasesinduse liikmed on eeskujuks oma julguse, loovuse ja valmisolekuga võtta vastutus ning teha koolielu veelgi paremaks. Nende entusiasm toob kaasa mitmekesiseid algatusi ja sündmusi, mis rikastavad iga uut päeva koolis.

Kaunist pühade ootust!

Kaunist pühade ootust!