Pärnumaa Noorte Luuleprõmm 2024 06. veebruar Sauga Põhikool

02. veebruaril 2024 toimus Pärnu Keskraamatukogus kolmas Pärnumaa noorte poeetide võistulugemine ehk Luuleprõmm.

Meie koolist osalesid omaloodud luuletustega 3b klassist Delise Kokla ja 4a klassist Kalvin Kruusmaa. Teemade valik oli piiramatu ja vaba.

Luuletuste lugejad olid väga tublid ja julged esinejad! Kaasa elama olid tulnud isegi vanemad, vanavanemad, sugulased ja klassikaaslased.

Aitäh kaunite ja sisukate luuletuste kirjutajatele ja esinejatele.

Loodame, et Delisel ja Kalvinil jääb luulepisik südamesse ning noorte kirjutajate sulest hakkavad sündima uued värsid.

Aitäh õpetaja Merike, et julgustad ja innustad õpilasi olema loomingulised!

Aitäh kaunite ja sisukate luuletuste kirjutajatele ja esinejatele.

Aitäh õpetaja Merike, et julgustad ja innustad õpilasi olema loomingulised!