Vaimne Tervis 20. oktoober Liisa Ojala

Vaimne tervis ja selle hoidmine on ülioluline. Meie koolil oli suurepärane võimalus tutvuda Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži tervisejuhi tudengite Maria Andreksoni ja Taire Ojalaga. Nad tutvustasid meie 4. klassile vaimse tervise hoidmise ja toetamise viise. Noortel oli võimalus grupitöös aktiivsemalt ringi liikuda ja proovida arutelusid luua väikestes meeskondades. Lisaks oli neil võimalus aktiivselt kaasa mõelda ja oma arvamust avaldada.

Tudengid kirjeldavad meie noori ja kooli järgnevalt: "Noored olid väga meeldivalt vastuvõtlikud ja aktiivsed. Ettevalmistavat koostööd ja kooli vastuvõttu hindasime samuti väga positiivseks ning tegime ka plaane koostööks tulevikus. Märkame, hoolime ja toetama!"