3. klasside õpilased osalesid Nooruse Majas VARIA viktoriinil 14. mai Margit Lott

3. klasside õpilased Triinu Nõupuu, Leona Ameli Karist ja Riko Oja osalesid Nooruse Majas toimunud 1.-3. klasside VARIA viktoriinil, mille korraldas Pärnumaa algklassiõpetajate aineühendus. Viktoriin pakkus väga huvitavaid ja harivaid küsimusi, mis laiendasid osalejate silmaringi märkimisväärselt. Õpilased näitasid üles erakordset pühendumust ja innukust, tuues esile oma teadmised. Suur tänu õpetajatele Kadri Kiisk ja Merike Rahtma, kes julgustasid õpilasi osalema ning jagasid neile vajalikke teadmisi ja oskusi. Koos õpetajate innustava toetusega said õpilased kogeda uusi väljakutseid ja õppida uusi asju, mis rikastavad nende haridusteed ja elukogemust.