8. klass korraldas pannkoogipeo 02. november Ly-Sandra Aus ja Liisa Joanna Kiviselg

19. oktoobril korraldasid 8. klassi õpilased Ly-Sandra Aus ja Liisa Joanna Kiviselg 3b klassi õpilastele loovtöö raames pannkoogipeo.

Pidu algas pannkoogi teemalise Kahoot!-iga, seejärel said õpilased mängida erinevaid liikumismänge, mis kõik olid seotud pannkookidega.

Õpilased olid kodust kaasa toonud omatehtud moose, mille seast valiti maitsvaim. Võitjaks osutus Lisete Voogre maasika toormoos.

Õhtu lõpetuseks küpsetati minipannkooke ning istuti neid süües ühise laua taga.

Pannkoogipidu meeldis õpilastele väga, nad jäid üritusega rahule ning said toredalt omakeskis aega veeta.

Õhtu lõpetuseks küpsetati minipannkooke ning istuti neid süües ühise laua taga.