Uudised

Anny Taigla esines laulu- ja tantsupeo kõnevõistluse auhinnagalal. 29. jaanuar Marika Hoolma


Anny Taigla esines laulu- ja tantsupeo kõnevõistluse auhinnagalal

 

29. jaanuaril toimus Tallinna Muusika- ja Balletikoolis (MUBA) XIII noorte laulu- ja tantsupeo “Püha on maa” kõnevõistluse lõpugala, kus kõlasid kõned, mida žürii ja kunstilised toimkonnad tunnustasid ning esile tõstsid. Teiste seas sai auväärse võimaluse oma töö publiku ees ette kanda ka meie kooli 9. klassi õpilane Anny Taigla. Tänavuse laulupeo kunstilise juhi Pärt Uusbergi sõnul sündis kõnekirjutamise võistluse idee peo korraldustoimkonna soovist  teada saada, kuidas väljendaksid oma mõtteid, tundeid ja vaateid peo tähtsaimad osalised – lapsed ja noored. Kokku laekus kõnevõistlusele 112 tööd üle Eesti.

Anny Taigla esines laulu- ja tantsupeo kõnevõistluse auhinnagalal

 

29. jaanuaril toimus Tallinna Muusika- ja Balletikoolis (MUBA) XIII noorte laulu- ja tantsupeo “Püha on maa” kõnevõistluse lõpugala, kus kõlasid kõned, mida žürii ja kunstilised toimkonnad tunnustasid ning esile tõstsid. Teiste seas sai auväärse võimaluse oma töö publiku ees ette kanda ka meie kooli 9. klassi õpilane Anny Taigla. Tänavuse laulupeo kunstilise juhi Pärt Uusbergi sõnul sündis kõnekirjutamise võistluse idee peo korraldustoimkonna soovist  teada saada, kuidas väljendaksid oma mõtteid, tundeid ja vaateid peo tähtsaimad osalised – lapsed ja noored. Kokku laekus kõnevõistlusele 112 tööd üle Eesti.