Uudised

Jõulumäel toimus Pärnu maakoolide kevadkross 04. mai Margit Lott


3. mail toimusid Jõulumäel Pärnu maakoolide kevadkross, kus noored näitasid oma sportlikke võimeid. Ilm oli päikesepaisteline ja võistlus oli väga edukas.

Saavutasime kolm suurepärast poodiumi kohta:

1.-3. kl tüdrukud 300m III koht Annabel Elend

1.-3. kl poisid 300m III koht Kaspar Orm

8.-9. kl poisid 3000m I koht Stig Airon Jaakson

Tugevat konkurentsi teistele pakkusid meie ülitublid noored:

Riko Oja, Ranet Sillaste, Raien Randmaa, Liis Leinus, Sofi Anette Elissaar, Annabel, Mirjam Sinisalu, Christlyn Pukk, Noora Kukk, Reanna Kukk, Sofia Delisa Pärtel, Oscar Lepiku, Andreas Kaljusoo, Rico-Robin Valgepea, Roland Tali, Lisanna Sinisalu, Erleen Pärn, Lisandra Ellik, Kenert Meiner, Reimo Pahk, Maarja Elisee Kalmus, Emilia Hrabrov, Lisandra Aniste, Kreteliis Kajamäe, Kristella Kajamäe, Lorete-Maria Sireneva, Sofia Smirnov, Adrian Sutt, Aron Kivilo, Merilin Paddernik, Grete Tiitus, Melany Mirell Pilv, Reemo Kivihall

Kõik osalejad olid väga, väga tublid! Suur, suur tänu meie õpilaste treenerile!

3. mail toimusid Jõulumäel Pärnu maakoolide kevadkross, kus noored näitasid oma sportlikke võimeid. Ilm oli päikesepaisteline ja võistlus oli väga edukas.

Saavutasime kolm suurepärast poodiumi kohta:

1.-3. kl tüdrukud 300m III koht Annabel Elend

1.-3. kl poisid 300m III koht Kaspar Orm

8.-9. kl poisid 3000m I koht Stig Airon Jaakson

Tugevat konkurentsi teistele pakkusid meie ülitublid noored:

Riko Oja, Ranet Sillaste, Raien Randmaa, Liis Leinus, Sofi Anette Elissaar, Annabel, Mirjam Sinisalu, Christlyn Pukk, Noora Kukk, Reanna Kukk, Sofia Delisa Pärtel, Oscar Lepiku, Andreas Kaljusoo, Rico-Robin Valgepea, Roland Tali, Lisanna Sinisalu, Erleen Pärn, Lisandra Ellik, Kenert Meiner, Reimo Pahk, Maarja Elisee Kalmus, Emilia Hrabrov, Lisandra Aniste, Kreteliis Kajamäe, Kristella Kajamäe, Lorete-Maria Sireneva, Sofia Smirnov, Adrian Sutt, Aron Kivilo, Merilin Paddernik, Grete Tiitus, Melany Mirell Pilv, Reemo Kivihall

Kõik osalejad olid väga, väga tublid! Suur, suur tänu meie õpilaste treenerile!