Uudised

Meie kooli võistkond näitas kirjandusmängus häid teadmisi 16. märts Marika Hoolma


16. märtsil toimus Pärnu Keskraamatukogus üle-eestilise kolmandate-neljandate klasside kirjandusmängu Pärnumaa eelvoor. Sauga kooli esindas võistkond koosseisus Risto Lilletai (4. klass), Mariite-Marleen Siitam (3. klass) ja Hector Loorents (3. klass). Kaheteistkümnel linna ja maakonna koole esindanud võistkonnal tuli mänguks valmistudes läbi lugeda viimaste aastate jooksul ilmunud ja lastekirjanduse ekspertide poolt välja valitud kümme raamatut. Meie kooli tubli võistkonna aitasid ette valmistada õpetajad Merike Rahtma, Kadri Küttis ja Lea Tali. Kiitus kirjandusmängus osalenud õpilastele!

16. märtsil toimus Pärnu Keskraamatukogus üle-eestilise kolmandate-neljandate klasside kirjandusmängu Pärnumaa eelvoor. Sauga kooli esindas võistkond koosseisus Risto Lilletai (4. klass), Mariite-Marleen Siitam (3. klass) ja Hector Loorents (3. klass). Kaheteistkümnel linna ja maakonna koole esindanud võistkonnal tuli mänguks valmistudes läbi lugeda viimaste aastate jooksul ilmunud ja lastekirjanduse ekspertide poolt välja valitud kümme raamatut. Meie kooli tubli võistkonna aitasid ette valmistada õpetajad Merike Rahtma, Kadri Küttis ja Lea Tali. Kiitus kirjandusmängus osalenud õpilastele!