Uudised

Meie noored särasid Pärnu jõuluküla luulekonkursil 01. detsember Heli Alumets


Juba viiendat korda toimus Pärnu linna ja maakonna jõululuuletamise konkurss. Kokku laekus 252 jõulu- ja talveluuletust, millest žürii valis välja 30 parima sõnumi ja sõnastusega luuletust. Meie koolist pääsesid finaali Kalvin Kruusmaa (4.a klass), Risto Lilletai (6.a klass) ja Reiko Lilletai (7.b klass). Tihedas konkurentsis võitis 1.detsembril Kaubamajakas toimunud finaalis 5.-9. klasside arvestuses 1. koha Risto Lilletai luuletusega "Jõulumänd". Eripreemia sai Reiko Lilletai luuletuse eest "Rudolf". Kogemuse võrra rikkamaks saanud ja tubli esituse teinud Kalvin Kruusmaa luges luuletuse "Jõulusoov". Suur aitäh selle suure töö ja õpilaste juhendamise eest, õpetajad Merike, Marika ja Maile! Oleme kõikide omaloomingu esitajate üle väga uhked!

Juba viiendat korda toimus Pärnu linna ja maakonna jõululuuletamise konkurss. Kokku laekus 252 jõulu- ja talveluuletust, millest žürii valis välja 30 parima sõnumi ja sõnastusega luuletust. Meie koolist pääsesid finaali Kalvin Kruusmaa (4.a klass), Risto Lilletai (6.a klass) ja Reiko Lilletai (7.b klass). Tihedas konkurentsis võitis 1.detsembril Kaubamajakas toimunud finaalis 5.-9. klasside arvestuses 1. koha Risto Lilletai luuletusega "Jõulumänd". Eripreemia sai Reiko Lilletai luuletuse eest "Rudolf". Kogemuse võrra rikkamaks saanud ja tubli esituse teinud Kalvin Kruusmaa luges luuletuse "Jõulusoov". Suur aitäh selle suure töö ja õpilaste juhendamise eest, õpetajad Merike, Marika ja Maile! Oleme kõikide omaloomingu esitajate üle väga uhked!