Meie poisid võidutsesid rahvastepallis 17. november Romet Mihkels

16. november toimusid Kilingi-Nõmme spordihoones Pärnu maakoolide 4-5 klasside poiste rahvastepalli võistlused. Meie vahvad 5.klassi poisid alistasid alagrupi mängudes Uulu Põhikooli, Pärnu-Jaagupi Põhikooli ja Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi võistkonna. See tähendas alagrupi võitu ja pääsemist poolfinaali, kus vastaseks tuli Are kool. Tasavägise mängu suutsid meie poisid 2:1 võita. Ees oli ootamas finaal ja finaalivastaseks juba tuttav Kilingi-Nõmme Gümnaasium. Esimese mängu meie poisid kaotasid, aga siis suudeti end korralikult kokku võtta ja järgmised kaks mängu võita. Finaalivõit tuli seega 2:1. Meie võidukasse võistkonda kuulusid Andreas Kaljusoo, Oscar Lepiku, Carolus Magnus Pärk, Markus Kask, Roland Tali, Rico-Robin Valgepea, Henri Voogre, Raidon Peenoja.

Saavutatud võiduga kaasnes ka pääse Dumle rahvastepalli piirkondlikule finaalvõistlusele. Lõuna regiooni 4-5 klasside poiste rahvastepalli finaal toimub 29.novembril Tartu Maaülikooli Spordiklubis.