Uudised

Meie sportlased särasid Jõulumäe teatejooksuvõistlustel mitmete poodiumikohtadega 29. september Romet Mihkels

26. septembril toimusid Jõulumäel Pärnu maakoolide meistrivõistlused pendel- ja murdmaateatejooksus.

8.-9. klassi tüdrukute 3x500 meetri teatejooksus oli meil väljas kaks võistkonda. Meie esimene võistkond koosseisus Kreteliis Kajamäe, Kristella Kajamäe, Mirabel Chrystelle Jaakson saavutasid esikoha! Meie teine võistkond koosseisus Sofia Smirnov, Lorete-Maria Sireneva ja Merilin Paddernik saavutasid aga kolmanda koha!

8.-9. klassi poiste 3x1000 meetri teatejooksus saavutas meie võistkond kolmanda koha. Võistkonda kuulusid Adrian Sutt, Stig Airon Jaakson, Aron Kivilo.

6.-7. klassi tüdrukute 3x500 meetri teatejooksus saavutasid Emilia Hrabrov, Lisandra Aniste ja Maarja Elisee Kalmus teise koha.

Tublilt võistlesid ka meie teised võistkonnad. 1.-3. klassi tüdrukute võistkond, kes saavutas 3x300 meetri teatejooksus neljanda koha. Võistkonda kuulusid Merete Metsaveer, Miia-Marii Valgepea ja Melian Meidra. Sama vanuseklassi poiste võistkond finišeeris üheksandana. Võistkonnas jooksid Ramos Raap, Steven Leinasaar, Sander Kaljusoo.

4.-5. klassi tüdrukute 3x500 meetri teatejooksu võistkond lõpetas jooksu kuuenda kohaga. Võistkonda kuulusid Melissa Väina, Annabel Elend ja Hanna Deliisa Guff. Selles vanuseklassis oli meil väljas ka teine võistkond, kuhu kuulusid Liis Leinus, Delise Kokla ja Mariite-Marleen Siitam. Nemad saavutasid kümnenda koha. 4.-5. klassi poiste 3x500 meetri teatejooksus saavutasid Kaspar Orm, Raien Randmaa ja Ranet Sillaste üheksanda koha.

6.-7. klassi poiste 3x1000 meetri teatejooksu võistkond saavutas seitsmenda koha. Võistkonda kuulusid Oscar Lepiku, Kenert Meiner, Reimo Pahk

Põhikoolide pendelteatejooksus saavutas meie võistkond teise koha. Siin kuulusid meil võistkonda Ramos Raap, Sander Kaljusoo, Miia-Marii Valgepea, Merete Metsaveer, Melissa Väina, Annabel Elend, Ranet Sillaste, Raien Randmaa, Kenert Meiner, Reimo Pahk, Emilia Hrabrov, Maarja Elisee Kalmus, Aron Kivilo, Stig Airon Jaakson, Sofia Smirnov ja Kristella Kajamäe.

Palju õnne kõikidele sportlastele ja usinat harjutamist järgmisteks võistlusteks!