Õpilasesinduse seiklusrikas päev Viljandis 27. mai Margit Lott

Õpilasesindus osales Viljandis toimunud Seikluslikul Tuuril, mis viis neid läbi linna põnevate radade ja kaasahaaravate seikluste. Päev oli pikk ja nõudis kõigilt osalejatelt suurt füüsilist vastupidavust. Kokku läbiti 8 kilomeetrit, mille jooksul tuli kõndida, ronida, laskuda ja panna proovile oma teadmised.

Ilmataat näitas sellel päeval oma mitmekesist palet, pakkudes nii päikest, vihma kui ka äikest. Kuid ükski ilmastikunähtus ei suutnud vähendada meie õpilasesinduse liikmete entusiasmi ja rõõmu.

Päeva vaieldamatuks tippsündmuseks osutus lossivaremete juures asuv külakiik, mis tõi kõigi näole laia naeratuse. Õpilased said koos kiikuda ja jagatud rõõm oli tuntav kõigi juuresviibijate seas. Kiik jättis noortele nii sügava mulje, et nad sooviksid sarnast kiike ka meie kooli juurde.

Meie õpilasesinduse noored on täis teotahet ja pealehakkamist, nende rõõm ja entusiasm on nakkavad. Seikluslik Tuur Viljandis oli suurepärane võimalus koos aega veeta, uusi kogemusi saada ja oma meeskonnavaimu tugevdada.

Meie õpilasesindus väärib suurt tunnustust ja kiitust oma panuse eest koolielu põnevamaks muutmisel. Nende teotahe ja loovus on toonud kaasa hulgaliselt meeldejäävaid sündmusi, mis on rikastanud kogu koolipere argipäeva. Täname teid, kallid õpilasesinduse liikmed, teie hindamatu panuse eest – te olete teinud meie kooli elavaks ja säravaks kogukonnaks!

Pildigalerii on leitav: https://www.saugakool.ee/galeriid/opilasesinduse-seiklusrikas-paev-viljandis