Uudised

Pärnumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus 12. mai Romet Mihkels

Reedel, 12.mail toimusid Pärnu Rannastaadionil Pärnumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus. Võistlused toimusid kolmes vanuseklassis: U14, U16 ja U18.

U14 vanuseklassi tüdrukute 100 meetri jooksu finaali jõudsid Maarja Elisee Kalmus ja Sofia Smirnov. Finaalis tegid mõlemad väga hea jooksu. Maarja-Elisee saavutas teise koha ajaga 14,46. Sofia lõpetas jooksu kolmandana ajaga 14,53.  400 meetri jooksus sai Mirabel Chrystelle Jaakson kirja aja 1.13,11, millega ta jäi jagama 5-6.kohta. Maarja Elisee saavutas ajaga 1.14,14 seitsmenda koha. Kaugushüppes jõudis finaali Sofia, kes tulemusega 4.07 saavutas 6.koha. Kõrgushüppes jäi Mirabel tulemusega 1.25 jagama 6-7.kohta.

U16 vanuseklassi tüdrukute 800 meetri jooksus jõudsid Kreteliis ja Kristella Kajamäe poodiumile. Kreteliis lõpetas jooksu teisena, saades ajaks 2.56,16. Kristella saavutas kolmanda koha ajaga 3.03,72. Kristella jõudis veel kaugushüppes finaali, kus saavutas kuuenda koha tulemusega 4.11. Kreteliis oli tulemusega 4.06 kaheksas, Lorete-Maria tulemusega 4.03 üheksas.

U16 vanuseklassi poiste 1500 meetri jooksus võitis teise koha Stig Airon Jaakson, kelle aeg oli 4.54,45.

U18 vanuseklassi 100 meetri jooksus saavutas teise koha Eliise Ellik ajaga 13,45. Kõrgushüppes oli Eliise teine tulemusega 1.40 ja kaugushüppes kolmas tulemusega 4.53.