Uudised

Pärnumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus 19. jaanuar Romet Mihkels

Reedel, 12.jaanuaril toimusid Pärnu kergejõustikuhallis Pärnumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus U14 ja U16 vanuseklassidele.

Tüdrukute U16 vanuseklassi 600 meetri jooksus saavutas teise koha Mirabel Chrystelle Jaakson ajaga 1.52,42. Kõrgushüppes saavutas Mirabel viienda koha tulemusega 1.35. 60 meetri jooksu finaali jõudis Kristella Kajamäe, kes saavutas finaalis viienda koha ajaga 8,64. Viienda koha saavutas Kristella ka 600 meetri jooksus ajaga 1.57,98 ja kaugushüppes tulemusega 4.40. 60 meetri jooksus saavutas Sofia Smirnov seitsmenda koha ajaga 8,75.

Lorete-Maria Sireneva saavutas U16 vanuseklassi kaugushüppes neljanda koha tulemusega 4.47. Tüdrukute U14 vanuseklassi 600 meetri jooksus saavutas neljanda koha Maarja Elisee Kalmus, kelle aeg oli 2.02,40.

Tubli võistluse tegid ka Kreteliis Kajamäe, Lisandra Ellik, Rico-Robin Valgepea ja Andreas Kaljusoo.