Uudised

Meie Ranno saavutas üleriigilisel luulekonkursil ,,Koidulauliku valgel“ teise koha 12. detsember Margit Lott


Riiklik noorte luulekonkurss "Koidulauliku valgel" tõi Pärnu muuseumisse kokku noored luulehuvilised üle kogu riigi. Ranno Peet, kes esindas uhkelt Pärnu maakonda, tegi ajalugu ja tõi meie kooli nooremas, 5.–9. klasside vanuserühmas võisteldes teise koha.

Konkursipäeva õhkkond oli pingeline, kuid Ranno sõnad ja emotsioonid suutsid žüriid võluda, tema esitus oli julge ja enesekindel.

 

Loe lähemalt: https://koidulag.edu.ee/et/uudised/selgusid-xxvii-koidulauliku-valgel-parimad-luulelugejad

 

 

Riiklik noorte luulekonkurss "Koidulauliku valgel" tõi Pärnu muuseumisse kokku noored luulehuvilised üle kogu riigi. Ranno Peet, kes esindas uhkelt Pärnu maakonda, tegi ajalugu ja tõi meie kooli nooremas, 5.–9. klasside vanuserühmas võisteldes teise koha.

Konkursipäeva õhkkond oli pingeline, kuid Ranno sõnad ja emotsioonid suutsid žüriid võluda, tema esitus oli julge ja enesekindel.

 

Loe lähemalt: https://koidulag.edu.ee/et/uudised/selgusid-xxvii-koidulauliku-valgel-parimad-luulelugejad