Uudised

27. november toimus TV10 olümpiastarti esimene Pärnumaa etapp 03. detsember Romet Mihkels

27. novembril toimus Pärnu kergejõustikuhallis TV10 olümpiastarti esimene Pärnumaa etapp. TV 10 Olümpiastarti on kaheastmeline üleriigiline individuaal-võistkondlik võistlussari, mis koosneb neljast üksikalade ja ühest mitmevõistluse etapist. Esimese astme moodustavad võistlused maakondades, kus arvesseminevalt tohivad osaleda ainult vastava maakonna koolide õpilased. Teise astme moodustavad üleriigilised üksikalade ja mitmevõistluse finaalvõistlused. Vanemate tüdrukute vanuseklassi 60 meetri jooksu finaali jooksid end Maarja Elisee Kalmus ja Sofia Smirnov. Finaalis näitas Maarja kõige kiiremat aega 8,66 ja võitis sellega esikoha. Sofia Smirnov lõpetas finaaljooksu neljandana ajaga 8,82. Mirabel Chrystelle Jaakson jäi jagama 13-14.kohta ajaga 9,25. Võidetud esikoht viib Maarja Elisee jooksma nüüd üleriigilisse finaali, mis toimub 2.detsembril Võru Spordikeskuses. Noorema vanuseklassi tüdrukute 60 meetri jooksus jõudis 10 parema sekka Lisandra Ellik, kes saavutas ajaga 10,02 10.koha. Tubli võistluse tegid ka Christlyn Pukk ja Kertu Mändla.

Noorema vanuseklassi tüdrukute 60 meetri jooksus jõudis 10 parema sekka Lisandra Ellik, kes saavutas ajaga 10,02 10.koha. Tubli võistluse tegid ka Christlyn Pukk ja Kertu Mändla.