Sauga Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Muu personal Majanduspersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Arvo Tali

Direktor
+372 55571363
arvot@saugakool.ee


Heli Alumets

Õppealajuhataja
+372 55535765
helih@saugakool.ee


Garmen Pukk

Majandusalajuhataja
+372 53880255
majandus@saugakool.ee


Margit Lott

Huvijuht
Klassijuhataja
huvijuht@saugakool.ee

Õpetajad (22)

Angela Sinimägi

Bioloogia
Geograafia
Klassijuhataja
Loodusõpetus
angela.sinimagi@saugakool.ee


Eda Strandberg

Inglise keel
edas@saugakool.ee


Ege Altmart

Abiõpetaja


Hiie Ude

Õpetaja
hiieu@saugakool.ee


Kadri Alumets

Abiõpetaja
Haridustehnoloog
kadri.alumets@saugakool.ee


Kadri Kiisk

Klassiõpetaja
kadri.kiisk@saugakool.ee


Karoliine Põder

Matemaatika
karoliine.poder@saugakool.ee


Karolina Toomsalu

Klassijuhataja
Vene keel
karolina.toomsalu@saugakool.ee


Keron Sepp

Programmeerimine
keron.sepp@saugakool.ee


Külli Kelu

Muusikaõpetus
kulli.kelu@saugakool.ee


Lea Tali

Klassiõpetaja
lea.tali@saugakool.ee


Leelo Lusik

Keemia
leelo.lusik@saugakool.ee


Magdalena Donerstak

Inglise keel
Klassiõpetaja
magdalenad@saugakool.ee


Maile Lilletai

Klassiõpetaja
maile.lilletai@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel


Margit Rebane

Füüsika
Klassijuhataja
Matemaatika
margitr@saugakool.ee


Marika Hoolma

Eesti keel ja kirjandus
Klassijuhataja
marika.hoolma@saugakool.ee


Merike Rahtma

Klassiõpetaja
meriker@saugakool.ee


Merlin Kajalainen

Arvutiõpetus
Tööõpetus
merlin.kajalainen@saugakool.ee


Rita Tammela

Soome keel
rita.tammela@saugakool.ee


Robert Kiviselg

Ajalugu
Inimeseõpetus
robert.kiviselg@gmail.com


Romet Mihkels

Kehaline kasvatus
rometm@saugakool.ee


Silja Heinsalu

Klassiõpetaja
Kunstiõpetus
Tööõpetus
siljah@saugakool.ee

Muu personal (5)

Jane Link

Sotsiaalpedagoog
+372 501 5187
janel@saugakool.ee


Kadri Alumets

Abiõpetaja
Haridustehnoloog
kadri.alumets@saugakool.ee


Kristi Virula

Eripedagoog
kristi.virula@saugakool.ee


Merle Reinaru

Sekretär
443 0032
info@saugakool.ee


Sirje Niitra

Psühholoog
+372 58154222
sirje.niitra@saugakool.ee

Majanduspersonal (7)

Roman Drobet

Majahoidja


Tiina Pahk

Koristaja


Tiiu Nukk

Koristaja


Lea Lobjakas

Koristaja


Õie Kukk

Kokk


Tiiu Pae

Kokk


Tiina Lind

Abikokk

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Sauga Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.