95. lennu lõpuaktus 26. juuni Margit Lott

Meie 95. lend - imelised noored hinged!

Tänavuste lõpetajate seas on mitmeid erilisi isiksusi, igaühel omad unikaalsed omadused ja võlu. On neid, kes alati naeratavad ja aitavad teisi, kes toovad igasse päeva huumorit ja nalja. On neid, kellest kiirgab energiat ja entusiasmi, ning neid, kes oma tarkuse ja teadmistega teistele eeskujuks on. Leidub ka neid, kes on loomingulised ja täis ideid, alati valmis uusi radu avastama ja teisi innustama.

Kõik nad on ühendatud sõpruse ja toetuse kaudu, jagades koos õppe- ja koolitöid, läbi naeru ja pisarate, rõõmude ja murede. Nende kõigi positiivsus ja heatahtlikkus on see, mis muudab nende klassi ühtseks ja tugevaks kollektiiviks. Igaühe panus on oluline ja väärtuslik, olles eeskujuks nii õpetajatele kui ka klassikaaslastele.

Nüüd, kui üheskoos põhikool lõpetatud ja uued väljakutsed ees ootavad, jäävad mälestused nende ühise teekonna eredateks tähemärkideks. Igaüks neist on jätnud oma jälje klassi ja kooli ellu, olles osa suuremast loost, mis jätkub kaugemal meie koolist. Südames hoitakse meeles kõiki neid hetki, mis on koos kogetud ja ületatud. Edu teile kõigile, sest teie tulevik on helge ja täis võimalusi, mida avastada ja saavutada!

Ootame Teid ikka külla!

Meie 95. lend - imelised noored hinged!

Ootame Teid ikka külla!