Õpilasesindus osales motiveerival inspiratsioonipäeval 02. oktoober Margit Lott

2. oktoobril toimus õpilasesinduse inspiratsioonipäev, mis oli täis põnevaid ja õpetlikke tegevusi, mis aitasid noortel üksteist paremini tundma õppida ja inspireerisid neid jagama oma ideid koolielu paremaks muutmiseks. Päeva viis läbi coach ja koolitaja Urmo Reitav, kes suutis läbi praktiliste harjutuste ja loominguliste tegevuste luua tugeva meeskonnavaimu.

Üks eriti põnev ja meeldejääv mäng oli paaristöö, kus ühe paarilise silmad seoti kinni ning teisel tuli teda suunata ja juhtida. See harjutus õpetas osalejatele, et kõik ei ole alati iseenesest mõistetav ning usaldus ja suhtlemine on edu saavutamisel olulised. Noored said kogeda, kui oluline on toetav kaaslane ja selge juhendamine, mis aitas neil ka hiljem meeskonnatöös paremini hakkama saada.

Teine loominguline ja inspireeriv tegevus oli portreede loomine. Iga osaleja portree valmis kogu grupi ühise panusena, kus kõik said oma osa anda. See tegevus tõi esile koostöö olulisuse ja näitas, kui palju võib saavutada, kui kõik töötavad ühise eesmärgi nimel. Lõpptulemuseks oli unikaalne ja mitmekülgne teos, mis peegeldas igaühe panust ja isikupära.

Lisaks põnevatele tegevustele kostitati noori maitsvate pitsadega, mis lisas päevale mõnusa ja lõõgastava hetke. See väike, kuid südamlik žest tekitas noortes sooja tunde, et neid on tõeliselt oodatud ja väärtustatud. Nagu öeldakse – armastus käib kõhu kaudu – ning see ühiselt veedetud aeg ja maitsev söök aitasid tugevdada meeskonnavaimu ja muuta päev veelgi meeldejäävamaks.

Päeva lõppedes tundsid noored end energilisena ja motiveerituna, olles saanud väärtuslikke õppetunde ja uusi ideid, kuidas muuta koolielu huvitavamaks ja kaasahaaravamaks. Suur tänu Sauga Musta Maja perele sooja ja sõbraliku vastuvõtu eest, mis lõi ideaalse keskkonna inspiratsiooni ja loovuse õhutamiseks.

Vaata ka pildigaleriid noorte tegemistest: https://www.saugakool.ee/galeriid/opilasesinduse-inspiratsioonipaev