KüberPuuring 2023 võistlusel saavutasid meie tüdrukud vabariigi arvestuses III koht 06. detsember Merlin Kajalainen

5. detsembril toimus üleriigiline küberturvalisuse võistlus KüberPuuring 2023.

Sauga Põhikoolist osales sellel võistlusel 7. klass nelja võistkonnaga, kokku 14 õpilast.

Võistlusel osalemine aitab õpilastel arendada oma tedmisi ja oskusi küberturvalisuses. Võistlus pakub võimalust võistelda omavanuste noortega ning võib-olla saab keegi tänu sellele võistlusele aru, et tema karjäär võiks liikuda küberturvalisuse valdkonda.

Osalenud neljast võiskonnast olid kõik õpilased väga tublid. Ülesanded olid keerulised ja rasked ning nõudsid palju pingutust. Kiitus kõigile võistkondadele!

Vabariigi arvestuses saavutas üks tüdrukute võistkond III koha. Võistkonnas olid Lenna Senjavin, Kati-Riin Lindla, Sofia Smirnov ja Loore Mai Pruul. Autasustamine toimub Tallinna Tehnikaülikoolis.

Palju õnne võitjatele!

5. detsembril toimus üleriigiline küberturvalisuse võistlus KüberPuuring 2023.

Palju õnne võitjatele!