Tori valla kultuurikonverents "Kui meie juured vajuvad rappa ..." 31. jaanuar Margit Lott

31.01 toimus Tori valla kultuurikonverents "Kui meie juured vajuvad rappa ...". Konverentsi külalised oli mitmekesine seltskond, kellest igaühel on oluline roll Eesti kultuurielus - Margus Toomla Eesti laulu- ja tantsupeo sihtasutusest, Laura Liinat Eesti folkloorinõukogust, Kalle Vister ja Urve Gromov Eesti rahvakultuuri keskusest, Kaie Tanner Eesti kooriühingust, Kadri Tiis Eesti rahvatantsu ja rahvamuusika seltsist, Aina Alunurm Jänesselja lasteaiast ja Peep Eenraid Audru koolist.

Konverents osutus ülimalt huvitavaks ja mõtlemapanevaks ürituseks. Erinevate ekspertide inspireerivad sõnavõtud pakkusid kogukonnale mõtlemisainet ning suunasid tähelepanu olulistele teemadele. See oli mõnus koosviibimine, kus jagati ideid ja visioone, et seeläbi rikastada Tori valla kultuurilist identiteeti. Aitäh korraldajatele!