Uudised

Marilis Tiits saavutas Tori valla laululinnul 3.koha 19. mai Margit Lott


19.mail toimus Sindi Seltsimajas lauluvõistlus "Tori valla laululind". Meie koolist osalesid 2.vanusegruppis 3 õpilast. 5.-7. aastasteste õpilaste arvestuses Marilis Tiits ja Parker Pärn, 8.-10. aastaste vaneserühma Helis Uustalu. 

 

Marilis saavutas 5.-7.aastaste vanuseklassis 3.koha. 1.b klassi Parker hoolitses selle eest, et ka meeshääl oleks esindatud (14 osalejat, nende seas ainult 2 poissi). 3.b klassi Helis pani oma imelise laulu ja särava esitusega võistluse esimesele osale väärika punkti. 

 

Lapsed näitasid ülesse suurt julgust, minna lavale ja laulda oma laulu nii vapralt ja hästi, nad on fantastilised ja väärt iga kiidusõna! 

 

Suur kiitus ka meie muusikaõpetaja Küllile, kes on lastega teinud palju tööd - neid julgustanud ja toetanud laulma, aitäh!

 

Pildigalerii on leitav: https://www.saugakool.ee/galeriid/tori-valla-laululind-2024

19.mail toimus Sindi Seltsimajas lauluvõistlus "Tori valla laululind". Meie koolist osalesid 2.vanusegruppis 3 õpilast. 5.-7. aastasteste õpilaste arvestuses Marilis Tiits ja Parker Pärn, 8.-10. aastaste vaneserühma Helis Uustalu. 

 

Marilis saavutas 5.-7.aastaste vanuseklassis 3.koha. 1.b klassi Parker hoolitses selle eest, et ka meeshääl oleks esindatud (14 osalejat, nende seas ainult 2 poissi). 3.b klassi Helis pani oma imelise laulu ja särava esitusega võistluse esimesele osale väärika punkti. 

 

Lapsed näitasid ülesse suurt julgust, minna lavale ja laulda oma laulu nii vapralt ja hästi, nad on fantastilised ja väärt iga kiidusõna! 

 

Suur kiitus ka meie muusikaõpetaja Küllile, kes on lastega teinud palju tööd - neid julgustanud ja toetanud laulma, aitäh!